حالت تاریک

فعالیت ۱۸هزار نفر برای برگزاری انتخابات در خراسان‌جنوبی

فعالیت ۱۸هزار نفر برای برگزاری انتخابات در خراسان‌جنوبی

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت: بیش از ۱۸ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان جنوبی فعالیت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان» به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید محمدرضا طالبی روز پنجشنبه اعلام کرد: با هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی، زمینه لازم برای برگزاری انتخابات در خراسان جنوبی فراهم است.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های اجرایی صورت گرفته و همه امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات مهیا شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: بسترهای لازم فراهم شده تا مردم با آگاهی کامل و فراغ بال پای صندوق‌های رای آماده شوند و رای خود را به صندوق بیندازند.

وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات ۷۶۶ شعبه اخذ رای در سراسر استان پیش‌بینی شده است گفت: از این تعداد ۳۴۹ شعبه در مناطق شهری و ۴۱۷ شعبه در روستاهای استان است.

طالبی ادامه دارد: در راستای فراهم کردن زیرساخت‌ها و تجهیزات فنی برای شعب اخذ رای استان، دستگاه‌های احراز هویت الکترونیکی برای تمامی شعب تامین شده و در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

دبیر ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی هم اعلام کرد: با انصراف ۳۱ نفر، شمار نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان به ۸۳ نفر رسید.

تا قبل از انصراف این افراد، آمار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در خراسان جنوبی ۱۱۴ نفر بود و ۳۱ نفر از نامزدها از دور رقابت انصراف دادند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از