حالت تاریک
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روحانیت:

ایران قوی در گرو حضور حداکثری‌در انتخابات است

ایران قوی در گرو حضور حداکثری‌در انتخابات است

مشاور استاندار خراسان‌جنوبی در امور روحانیت با بیان اینکه نظام اسلامی ایران با مشارکت حداکثری در انتخابات قوی می‌شود، گفت: با حضور کم‌رنگ در انتخابات، دشمن نسبت به توطئه و فتنه‌ علیه مردم و نظام اسلامی اقدام خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«خاورستان»، حجت الاسلام محسن محمدی گفت: اگر امروز در کشور در موضوعات مختلف دغدغه‌ها و مشکلاتی داریم، ریل‌گذار اصلی این جریانات مجلس شورای اسلامی است که قانون‌گذاری می‌کند و ما می‌توانیم در هر چهار سال این تغییر را در نمایندگان با رأی خودمان ایجاد کنیم تا نوع انتخاب‌مان منتج به این شود که رفتار تغییرگونه‌ای در کشور اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه در تمام دنیا این حدنصاب مشارکت مهم است و در واقع مردم با حضور و مشارکت در انتخابات نظام‌شان را تایید می‌کنند، تصریح کرد: طبیعتاً اگر این مشارکت حداکثری باشد نظام اسلامی ایران قوی می‌شود اما اگر رتبه مشارکت در انتخابات پایین باشد، استراتژیک‌های خارجی برداشت و تحلیل‌شان این است که این نظام پشتوانه مردمی ندارد.

مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روحانیت با اشاره به نقش اثرگذار مردم در پیروزی انقلاب و استمرار آن تا امروز، گفت: اگر مردم در عرصه انتخابات حضور کم‌رنگی داشته باشند برداشت دشمن این است که حمایت مردم از این نظام کم شده لذا نسبت به توطئه و فتنه‌های جدیدتری برای دشمنی با مردم و نظام اسلامی اقدام خواهند کرد و اولین قدم آنان هم خدشه در امنیت است.

محمدی با تأکید بر اهمیت ویژه انتخابات امسال، تصریح کرد: سال گذشته فتنه ترکیبی دقیقی را دشمن با هدف نابودی نظام اسلامی اجرا کرد و بعد از آن اولین انتخاباتی است که امسال برگزار می‌کنیم لذا بعد از یک چالش که دشمن با تمام توان وارد میدان شد امروز تمام نگاه‌شان به این است که آیا فتنه‌ها و رفتارشان در انتخابات امسال خودش را نشان می‌دهد.

وی در ادامه گفت: دشمن در طی این سال‌ها دنبال این بوده که نظام اسلامی را ناکارآمد معرفی کند لذا هر جایی نقص یا ضعف کوچکی هم بوده با بزرگنمایی آن را در سطح دنیا مطرح کرده است تا بگوید این نظام کارآمدی لازم را ندارد.

مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روحانیت ادامه داد: امسال مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی محکمی به دشمن زدند و ثابت کردند این توطئه‌ها و بذر ناامیدی ریختن دشمن در کشور ما جایگاهی ندارد و مردم ایران در انتخابات پیش‌رو هم باری دیگر حمایت خود از نظام را ثابت خواهند کرد.

محمدی با بیان اینکه مردم به دنبال راه‌حلی برای مشکلات و مسائلی و دغدغه‌های خود هستند و مسئولان ضمن تبیین‌گری اقدامات دولت و نظام باید پاسخگویی به مردم را داشته باشند، افزود: اکنون متاسفانه رسانه‌های بیگانه و دشمن با القای ناامیدی، قصد کاهش مشارکت مردم در انتخابات را دارد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از