حالت تاریک
طی یک سال گذشته؛

۸هزار نفر از خراسان‌جنوبی به راهیان نور رفتند

۸هزار نفر از خراسان‌جنوبی به راهیان نور رفتند

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ۸ هزار نفر از خراسان جنوبی طی یک سال گذشته به اردوهای راهیان نور رفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان» و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی، سردار محمدرضا مهدوی در قرارگاه جهاد تبیین خراسان جنوبی گفت: در یک سال گذشته بیش از ۸ هزار نفر از خراسان جنوبی به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

وی ادامه داد: همچنین برای اولین بار برای اعزام طلاب جوان استان به راهیان نور سهمیه اختصاص یافت و با برگزاری این عملیات بزرگ فرهنگی یک اقدام تبیینی خوب و مؤثر در استان انجام شد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: در زمینه انعکاس، جمع‌آوری اسناد و مستندسازی اقدامات فرهنگی کشور از جمله راهیان نور، دستاوردهای دفاع مقدس و جهاد تبیین ضعیف عمل کردیم و پرداختن به این موارد نیازمند فعالیت رسانه‌ای بیشتر و جدی‌تر است.

مهدوی در ادامه به تأثیر اردوهای راهیان نور بر ارتقای معنویت در بین جوانان اشاره کرد و افزود: در اردوهای راهیان پیشرفت دستاوردهای صنعتی، دفاعی و زیرساختی کشور بیان می‌شود.

وی گفت: با پیگیری‌های انجام شده خراسان جنوبی به عنوان استان پایلوت در این زمینه معرفی شد که از این طریق بتوانیم امکانات و ظرفیت‌های این استان را به اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان معرفی کنیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)، بر فعالیت قرارگاه جهاد تبیین در کنار برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت تأکید کرد و افزود: بسیاری از بازدیدکنندگان با حضور در اردوهای راهیان پیشرفت بهتر و ملموس‌تر توانمندی‌های کشور را درک می‌کنند.

وی عنوان کرد: امروز خودباوری و احساس امیدی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است در جامعه ایجاد شده است.

مهدوی اظهارکرد: در قرارگاه جهاد تبیین، شبکه‌سازی حرفه‌ای نیاز هست و بایستی در این زمینه به ویژه در آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها بیشتر تلاش شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی، بر لزوم پرداختن به جهاد تبیین به صورت حرفه‌ای‌تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور تأکید کرد.

انتهای خبر/10

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از