حالت تاریک
استاندار خراسان جنوبی:

۲۲ بهمن خاستگاه طلوع تمدن جدید است

۲۲ بهمن خاستگاه طلوع تمدن جدید است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۲ بهمن خاستگاه طلوع تمدن جدید با نگاه به آموزه‌های ناب اسلامی است گفت: علی رغم همه فشارها امروز شاهد حضور پرشور مردم و خلق حماسه دیگر هستیم.

جواد قناعت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان» در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیرجند اظهار کرد: ۲۲ بهمن خاستگاه طلوع تمدن جدید با نگاه و نگرش به آموزه‌های اسلام ناب است که با رهبری‌های حکیمانه امام راحل عظیم الشان به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شده است.

وی در ادامه افزود: تمام انقلاب‌های دنیا را بررسی کنید، می‌بینید که بخشی از مردم در شکل‌گیری و پیروزی آن انقلاب نقش داشتند اما در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام آحاد ملت  نقش داشتند.

استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: امروز حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن  و جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی بیعت مجددی با آرمان‌های انقلاب، امام راحل و میثاق با رهبر معظم انقلاب و شهداست.

قناعت با اشاره به اینکه علی رغم همه فشارها امروز شاهد حضور پرشور مردم و خلق حماسه دیگر هستیم، بیان کرد: امروز چشم همه جهانیان به ملت ایران اسلامی است که از آنان الگو گرفتند ودر مقابل مستکبران مقاومت و ایستادگی می‌کنند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از