حالت تاریک
در هفته دولت در خراسان جنوبی انجام شد؛

رهایی از بند ۴ زندانی غیر عمد

رهایی از بند ۴ زندانی غیر عمد

جانشین ستاد دیه خراسان‌جنوبی گفت: ۴ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان به مناسبت هفته دولت با کمک ستاد دیه خراسان جنوبی و کشور، رضایت شکات و پیگیری قضائی برای اقساطی کردن بخشی از بدهی آن‌ها آزاد شدند.

به گزارش خاورستان، رهاکردن آن‌هایی که دربند هستند توفیقی بس عظیم می‌خواهد که به طور حتم نصیب هرکسی نمی‌شود اما گاهی برخی می‌شود ناجی این زندانیان دربند و خبر از رهایی و آزادی زندانیان می‌دهند که با وساطت و کمک آن‌ها، خیران و رضایت شکات به آغوش گرم خانواده بازگشته‌اند.

 همانند اقدامی که ستاد دیه خراسان جنوبی برای دومین بار در هفته دولت انجام داد و زمینه آزادی سه نفر دیگر از زندانیان جرائم غیر عمد این استان را فراهم آورد تا تعداد زندانیان رها از بند به میمنت این هفته در خراسان جنوبی به ۴ نفر برسید.

 آن طور که حامد اکبرپور، جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی گفت: سه نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان با کمک ستاد دیه خراسان جنوبی و کشور، رضایت شکات و پیگیری قضائی برای اقساطی کردن بخشی از بدهی آن‌ها آزاد شدند.

 وی بدهی این مددجویان را ٧۵ میلیارد و ۶٠٠ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از این مبلغ ۴۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اعسار و ۳۱ میلیارد و ۴۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال رضایت شاکی و بقیه به ارزش یک میلیارد و ۶۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از سوی ستاد دیه استان و کشور پرداخت شد تا این عزیزان به آغوش گرم خانواده برگردند.

 

انتهای خبر/

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از