حالت تاریک
با حمایت وزارت ورزش و جوانان؛

روند تکمیل خانه جوانان شهرستان بیرجند شتاب می‌گیرد

روند تکمیل خانه جوانان شهرستان بیرجند شتاب می‌گیرد

روند تکمیل خانه جوانان شهرستان بیرجند با حمایت وزارت ورزش و جوانان شتاب می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی امروز در دیدار با معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه موضوع تربیت فرزند کار بسیار سختی است و شاخص‌های خاص خود را دارد، گفت: نباید از جوانان انتظار داشته باشیم مانند ما فکر کنند و لباس بپوشند بلکه انتظار ما از جوانان باید با توجه به شرایط موجود جامعه باشد تا جوان ضمن رعایت همه موارد مورد نظر، به خوبی بتواند جوانی کند.

در دامه این دیدار معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان هم بیان کرد: دو وظیفه ورزش و امور جوانان هر دو از امور مربوط به حوزه اجتماعی حساب می‌شوند و در هر یک از آنها  انواع گروه‌ها و افراد بدون در نظر گرفتن گرایش‌های آنها حضور دارند.

کلهر ادامه داد: در حوزه جوانان چالشی وجود دارد و آن این است که جنس برنامه‌های ما طوری است گاهی شامل همه جوانان نمی‌شود و این موضوع  اغلب چالش‌هایی به همراه دارد.

معاون وزیر ورزش و جوانان متذکر شد: در ایران افراد در ۳۰ سالگی تازه متوجه می‌شوند که  مهارت و تجربه‌ای ندارند و این در حالی است که در کشورهای پیشرفته سن ورود به اشتغال ۱۸ سالگی است.

وی با تأکید بر اینکه با حمایت‌های افراطی جوانان را از واقعیت‌های موجود در جامعه دور کرده ایم، افزود: باید پروژه‌ای برای کسب تجربه و مهارت‌آموزی با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های محتلف را با هدف مهارت‌آموزی جوانان اجرایی کنیم.

کلهر از اختصاص یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای تکمیل خانه جوانان شهرستان بیرجند خبر داد و درخواست کرد همین مبلغ را هم استانداری برای این منظور اختصاص دهد.

انتهای خبر/10

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از