حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/07/04 شمسی | 2023/09/26 میلادی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی:

عامل شکست دشمن د‌ر اغتشاشات‌عدم همراهی مردم است

عامل شکست دشمن د‌ر اغتشاشات‌عدم همراهی مردم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن به دلیل عدم همراهی مردم، در اغتشاشات شکست خورد.

به گزارش خاورستان،سید محمد رضا طالبی در جلسه برنامه ریزی هفته فرهنگی استان بیان داشت: معاندین داخلی و خارجی نظام، با برنامه ریزی استکبار و صهیونیست درصدد هستند تا به طور مستمر برنامه های خود را از طریق فضای مجازی تبلیغ کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در بهره برداری از ترور نافرجام پدر مهسا امینی ناکام ماند، تصریح کرد : سلطنت طلب ها و جبهه نفاق بیش از گذشته به بهانه مناسبت های جعلی هفته پادشاهی، روز کوروش و... در میدان پرنگ تر و با اهداف خاصی ظاهر شده اند اما مردم فهیم کشور و به ویژه مردم خراسان جنوبی با عدم همراهی خود با دشمن زمینه شکست آنها را فراهم کرده اند.

معاون استاندار تأکید کرد: نظام به نحو احسن اغتشاشات گذشته را مدیریت نموده و در این خصوص تجربیات جدیدی کسب کرده ایم.

طالبی با اشاره به اینکه قدرت ایران اسلامی در این زمینه به خوبی آشکار شده، متذکر شد: تحلیلگران آمریکایی و صهیونیستی اعتراف کرده اند که اگر یکی از این اقدامات در کشورهای دیگر اتفاق می افتاد، با انجام انقلاب مخملی، نظام آن کشور سقوط می کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه از دو ماه قبل برنامه ریزی برای برگزاری هفته فرهنگی استان آغاز شده، تصریح کرد: هفته فرهنگی استان از هفت تا 14 آبان ماه سال جاری با هدف افزایش نشاط اجتماعی برگزار می شود.

معاون استاندار گفت: با توجه به برنامه ریزی های دشمن، هفته فرهنگی استان در بهترین زمان برگزار می شود .

طالبی اظهار کرد: فرمانداران هم با توجه به اقلیم و شرایط فرهنگی شهرستان های خود، باید در این خصوص برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از