حالت تاریک
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی:

۸۰پروژه ازمحل تامین قیر رایگان به اتمام رسید

۸۰پروژه ازمحل تامین قیر رایگان به اتمام رسید

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: از سال گذشته تاکنون ۸۱ پروژه از محل قیر رایگان در خراسان جنوبی به اتمام رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان» به نقل از روابط عمومی بسیج سازندگی خراسان جنوبی، مهدی هنری در حاشیه مراسم افتتاح روکش آسفالت محور آفریز_ کومیران در شهرستان قاین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این پروژه آسفالت در راستای تامین قیر رایگان توسط بسیج سازندگی در قالب پروژه‌های عمرانی مشترک با دستگاه‌های اجرایی استان به طول ۱۳ کیلومتر با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه تامین قیر رایگان دو سال قبل انجام شده، ادامه داد: از سال گذشته تاکنون ۵ هزار و ۵۰۰ تن قیر تامین و در پروژه‌های مختلف از جمله جاده‌های بین مزارع، یادمان‌های شهدای گمنام، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج و مجموعه‌های نیروی انتظامی در سطح استان توسط مجموعه بسیج سازندگی با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط انجام شده است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: از سال گذشته تاکنون ۸۱ پروژه از محل قیر رایگان در خراسان جنوبی به اتمام رسیده است.

هنری در ادامه بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ نیز پروژه‌هایی از محل قیر رایگان آغاز کردیم که این پروژه با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و فرمانداری شهرستان قاین اجرا شد.

وی با بیان اینکه ۴۷ خانوار از مزایای این پروژه بهره‌مند شدند، تصریح کرد: با توجه به اعتباراتی که از سرفصل‌های مختلف تامین شده، ۴۵۰ تن قیر برای آسفالت این پروژه تامین شد و در کوتاه‌ترین زمان انجام و امروز تحویل مردم شهرستان قاین شد.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: همچنین امروز پروژه آب شرب روستای دلاکان شهرستان قاین از جمله پروژه‌های قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) به بهره‌برداری رسید.

هنری در پایان افزود: امروز یادمان شهدای گمنام اسلامیه شهرستان فردوس با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و مجتمع آبرسانی شهر باغستان با چهار کیلومتر خط انتقال و هزینه‌کرد ۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از