حالت تاریک
از سوی مدیر کل صمت خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛

انتصاب معاون بازرسی اداره کل صنعت‌معدن و‌تجارت استان

انتصاب معاون بازرسی اداره کل صنعت‌معدن و‌تجارت استان

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی طی حکمی علی سرگلزایی را به عنوان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان این اداره کل منصوب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، احمد آریافر، در حکم انتصاب " علی سرگلزایی" آورده است:

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده شما، به موجب این حکم به عنوان" معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان " اداره کل منصوب می‌گردید. 

در ادامه متن حکم انتصاب آمده است: امید است با اتکال به ایزد متعال و ظل توجهات حضرت ولی‌عصر ( ع ) و با سرلوحه قراردادن و بهره‌گیری از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود در انجام امور محوله و خدمت به مردم شریف استان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای اجرای سیاست‌های دولت مردمی و رعایت منشور اخلاقی سازمان، موفق و مؤید باشید. توفیقات روز افزونتان را از ایزد منان خواستارم.

گفتنی است، در جلسه تکریم و معارفه معاون بازرسی اداره کل صمت خراسان‌جنوبی که صبح امروز با حضور مدیر کل و معاونین اداره برگزار شد، با اهدای لوح سپاس از خدمات ارزنده آقای علی تهوری در طی دوران تصدی معاونت‌ بازرسی قدردانی و آقای علی سرگلزایی با اعطای حکم به عنوان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اداره کل صمت استان معرفی شد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از