حالت تاریک

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی منصوب شد

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی منصوب شد

در مراسمی با حضور مدیرکل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی، محمدحسین اکبری به عنوان سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، حسین خسروی در مراسم تکریم و معارفه ریاست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: امنیت غذایی امری بسیار مهم است که در مجلس هم نزدیک به 50 وطیفه مربوط به این قسمت است.

وی با اشاره به زحمات و اقدامات ریاست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی افزود: برگزاری جشنواره‌های متعددی که برای زرشک عناب، گل نرگس، پتبه مله برگزار شد نوید این را داد که تولیدکننده برای بازاریابی دیگر مشکل ندارد.

نماینده بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از کارهای بسیار مهم جهاد کشاورزی میز خدمت بود که باید ادامه پیدا کند چرا که باید امورات تکاملی دنبال شود هیچ مدیری بی عیب و نقص نیست باید با هم افزایی نواقص برطرف شود. همه ثمرات با هماهنگی همه رقم خورده است و هنر مدیر این است از ظرفیت‌ها بسیار خوب استفاده کند و اقدام به موقع از ابتکارات دکتر جعفری بود.

خسروی با بیان اینکه گزارش کار نماینده مجلس فردی نیست، افزود: امروز مجلس یازدهم با وجود همه نواقصی که بوده کارنامه ما و بهترین توشه نمایندگان مجلس 11 رضایت رهبری است.

نماینده بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از اقدامات چهارساله خود گفت: الحاق دانشگاه صنعتی به دانشگاه بیرجند موضوعی بود که سبب نگرانی پرسنل دانشگاه صنعتی شده بود و استدلال این بود که الحاق دانشگاه صنعتی به دانشگاه بیرجند به ضرر استان است و جلوی آن باید گرفته شود که با پیگیری‌هایی که داشتیم این امر محقق و جلوی الحاق گرفته شد.

وی افزود: تغییر هیئت مدیره بیمارستان میلاد که خواسته بزرگی بود در این مدت محقق شد و بیمارستان خوسف 10 سال مانده بود در این سالها افتتاح شد و همچنین استخر شهرستان خوسف بعد 10 سال مشکلاتش رفع شد. مسئولان همه کمک کنیم از نماینده مجلس مطالباتی داشته باشند که در راستای هدف ذاتی نماینده باشد بحث اولویت‌ها باید مدنظر باشد، اگر نماینده وقتش در امور ذاتی نگذرد دچاد روزمرگی می‌شود.

حجت‌الاسلام یوسفی نیز در این مراسم گفت: فرصت مغتنم برای خدمت فراهم شده، به برکت خون شهدا است. شکرگذاری این نعمت، خدمت برای مردمی است که خود را فدا کردند، مهدی جعفری بیش از دو سال خدمت جهادی با روحیه دغدغه‌مندی در حوزه جهاد دینی فرهنگی را اجرایی کرد.

مسئول تمشیت حوزه ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اضافه کرد: وزیر کشاورزی، مسئولی را از جنس مردم انتخاب و باز هم در این مسئولیت فردی از بدنه سازمان جهاد کشاورزی برگزید که همه باید کمک کنیم تا این سازمان همچنان موفق باشد، اگر این فرصت را انسان نعمت و امانت بداند به بهترین نحو می‌تواند از آن بهره ببرد.

در پایان این مراسم از خدمات مهدی جعفری رئیس پیشین سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی قدردانی و محمدحسین اکبری به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

اکبری، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی این سازمان بود و جعفری نیز فروردین امسال با حکم استاندار به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی منصوب شد./ تسنیم

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از