حالت تاریک
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره)خراسان‌جنوبی عنوان کرد؛

جذب ۱۰۴۹ حامی در شب‌های قدر

جذب ۱۰۴۹ حامی در شب‌های قدر

مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: در قالب پویش به عشق علی (ع) هزار و ۴۹ حامی همزمان با شب‌های قدر و ایام عزاداری امیرالمؤمنین (ع)در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند.

یه گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، محمد عرب،امروز در جمع رسانه ها اظهارداشت: در قالب پویش به عشق علی(ع) هزار و ۴۹ حامی همزمان با شب‌های قدر و ایام عزاداری امیرالمؤمنین (ع) در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند.

وی افزود: این تعداد حامی حمایت از هزار و ۲۹۳ یتیم و فرزند محسنین (فرزندان دارای پدر بیمار، از کار افتاده و نیازمند) را برعهده گرفتند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره) خراسان جنوبی ادامه داد:پویش به عشق علی (ع) با هدف جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین همزمان با شب‌های قدر و ایام عزاداری امیرالمونین (ع) برگزار شد.

عرب با اشاره به اسقرار ۵۵ پایگاه حامی یابی در سطح استان به صورت ویژه در شب‌های قدر ادامه داد: در شب نوزدهم ماه رمضان ۲۴۹ حامی ۳۱۱ فرزند، شب بیست و یکم ۴۴۴ حامی ۵۶۴ فرزند و شب بیست و سوم ۳۵۶ حامی ۴۱۸ فرزند را تحت حمایت خود قرار دادند.

 وی ادامه داد: شهروندان و مردم نیکوکار می‌توانند با پیوستن به طرح اکرام ایتام و محسنین یک یا چند فرزند یتیم را به عنوان فرزند معنوی، تحت حمایت قرار دهند.وی افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند از طریق سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir و همچنین ارسال عدد ۰۵۶ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ و تماس با شماره ۰۹۱۵۳۶۳۵۵۹۱ و ۰۹۱۵۹۶۲۷۱۳۵ نسبت به ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از