حالت تاریک

رایگان‌شدن هزینه انشعاب ۱۵۰۰ خانوار نیازمند خراسا‌ن‌جنوبی

رایگان‌شدن هزینه انشعاب  ۱۵۰۰ خانوار نیازمند خراسا‌ن‌جنوبی

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان جنوبی گفت : از ابتدای سال جاری به ۱۵۰۰ خانواده مددجو تحت حمایت استان از معافیت انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری "خاورستان"، سید رضا حسینی با بیان اینکه معافیت از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق و گاز و بهره مندی از این امتیازات شامل تمام مددجویان شهری و روستائی کمیته امداد می شود گفت: برای حمایت از خانوارهای تحت حمایت و توانمندسازی آنان مددجویانی که مستمری بگیر امداد و دارای ملک شخصی هستند با معرفی به سازمان های مربوطه می‌توانند از این معافیت بهره‌مند شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان‌جنوبی ادامه داد: یکی از سرفصل‌های این نهاد در راستای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت‌، کمک در جهت تامین امتیاز انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب و معافیت از هزینه های مصرف آب و برق و گاز است.

حسینی ادامه داد: در همین راستا برابر اعلام شرکت‌های استانی تعداد مشترکین برخوردار از معافیت قبوض تعداد ۹۲۱۷ نفر از هزینه های انشعاب آب و فاضلاب و تعداد ۲۱هزار و ۸۱۲ نفر از هزینه های انشعابات برق و تعداد ۳۳ هزار و ۶۹۳ نفر از هزینه های انشعابات گاز بهره مند شدند.

وی افزود: مبلغ تخفیف اعمال شده در همه انشعابات بیش از ۱۷ میلیارد و ۳۶ میلیون ریال بوده است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از