حالت تاریک
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:

۲۵۰ جهادگر برای محرومیت‌زدایی راهی نهبندان شدند

۲۵۰ جهادگر برای محرومیت‌زدایی راهی نهبندان شدند

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به اعزام ۲۵۰ جهادگر برای محرومیت‌زدایی به نهبندان، گفت: پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲ هزار نفر از مردم منطقه چاه عباس اردونی شهرستان نهبندان از خدمات گروه‌های جهادی بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، مهدی هنری امروز جمعه در حاشیه بازدید از گروه‌های جهادی مستقر در منطقه چاه عباس اردونی شهرستان نهبندان، اظهار کرد: از ابتدای هفته بسیج ۹ هزار جهادگر خراسان‌جنوبی در نقاط مختلف استان خدمات‌رسانی داشتند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه مدت زمان خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی با توجه به استقبال بینظر و درخواست جهادگران از هشت به ۱۰ آذرماه افزایش یافت، افزود: رزمایش جهادگران فاطمی ۳ امسال در قالب قرارگاه‌های جهادی صورت گرفت.

وی عنوان کرد: فعالیت گروه‌های جهادی در قالب قرارگاه بدین صورت است که از قبل تمامی نیازها و مشکلات مردم منطقه احصا شده و متناسب با نیاز هر منطقه گروه‌های جهادی مختلف برنامه‌ریزی شده و در یک روز تجمیع خدمات در منطقه مشخص شده انجام می‌شود.

هنری ادامه داد: ۲۵۰ جهادگر در منطقه چاه عباس اردونی حضور پیدا کرده و فعالیت این جهادگران طی دو روز برنامه‌ریزی شده است که از این تعداد ۱۵۰ جهادگر بومی شهرستان نهبندان بوده و ۱۰۰ جهادگر تخصصی در حوزه‌های مختلف از سطح استان مشارکت دارند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به احصای نیازی که انجام شده پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲ هزار نفر از مردم این منطقه از شهرستان نهبندان از خدمات گروه‌های جهادی بهره‌مند شوند.

هنری در ادامه افزود: خدمات گروه‌های جهادی در شهرستان نهبندان شامل خدمات پزشکی، دندانپزشکی، میزخدمت، آموزشی، فرهنگی، فنی مهارتی، موضوعات مرتبط با کودکان و سایر موارد می‌شود.

وی به پیش‌بینی برنامه‌های آموزشی توسط گروه‌های جهادی اشاره کرد و گفت: با توجه به بررسی مشکلات مردم منطقه یکی از مهمترین مشکلات اهالی چاه عباس اردونی سرویس بهداشتی و گازرسانی داخل مساکن محرومان بود که تلاش می‌شود با کمک ظرفیت‌های مختلف از جمله کمیته امداد و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه این مشکلات برطرف شود.

انتهای خبر/

 

۲۵۰ جهادگر برای محرومیت‌زدایی راهی نهبندان شدند
۲۵۰ جهادگر برای محرومیت‌زدایی راهی نهبندان شدند

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از